Movies
Ratings
208
WhiplashRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
BeautifulRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0