Movies
Ratings
31
Love LetterRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5