Titles you rated
We Live In TimeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Keeper of the Camphor TreeRated ★ 2.0
At the BenchRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.5
GuestRated ★ 4.0- 函館でさよならRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0