Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0