Movies
Ratings
163
The HostRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5