Movies
Ratings
317
MoonRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0- Bottle ShockRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0