Series
Ratings
126- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Money GameRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 1.0
BargainRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0