Series
Ratings
29
Agatha All AlongRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- The ClassRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
EchoRated ★ 2.0
Secret InvasionRated ★ 2.0
Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5