Movies
Ratings
101
National TreasureRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0