Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- IslandRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5