Titles you rated
The Ugly StepsisterRated ★ 1.0
DetachmentRated ★ 5.0
VacancyRated ★ 3.5
Goodnight MommyRated ★ 4.0
Parallel MothersRated ★ 5.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.5
Reality+Rated ★ 4.0
Dad's Lunch BoxRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
HatchingRated ★ 1.5
PiggyRated ★ 3.0
LambRated ★ 4.0
The FairyRated ★ 4.0
RumbaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
OculusRated ★ 3.0
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.0