Movies
Ratings
632
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 2.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 1.0
TaxiRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Sad MovieRated ★ 1.0
TedRated ★ 2.0
High Plains DrifterRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
GloveRated ★ 2.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0