Movies
Ratings
301
TenetRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
CarsRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 0.5
MotherRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5