Movies
Ratings
241
TenetRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
After the StormRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
1408Rated ★ 3.0