Movies
Ratings
240
3 IdiotsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0