Movies
Ratings
620
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0