Series
Ratings
32
GrimmRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5- DexterRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0