Movies
Ratings
385
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5