Series
Ratings
19
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
1883Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0