Movies
Ratings
33
Miss PotterRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 5.0
FameRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Just MarriedRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0