Movies
Ratings
372- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.0- WonderlandRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
Usury AcademyRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0