Movies
Ratings
1057
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 2.5
WONDERSRated ★ 3.0
Wall StreetRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
Project ARated ★ 4.0
1941Rated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
All for the WinnerRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 4.5
Love on DeliveryRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5