Series
Ratings
92
A Dog of FlandersRated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5