Movies
Ratings
526
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
EuropaRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 2.5
RipplesRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
You Burn MeRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0