Series
Ratings
31
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0