Titles you rated
Youth of MayRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- Shugo Chara! Pucchipuchi!Rated ★ 5.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0