Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
Small FryRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HereticRated ★ 1.5
The Great FloodRated ★ 0.5
The King's WardenRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
Wuthering HeightsRated ★ 1.5
Mad Dance OfficeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Number OneRated ★ 1.0
BugoniaRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0- NonfictionRated ★ 2.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0
Send HelpRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0