Movies
Ratings
352- BorderlineRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0