Series
Ratings
18
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Steel Troops WRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 1.5