Movies
Ratings
246
Paris, TexasRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.0
El SurRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
IncantationRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.0
FriendRated ★ 3.0
The Eight MountainsRated ★ 3.5
YarnRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0