Series
Ratings
55
The WitcherRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
MedalistRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Steven Universe FutureRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0