Series
Ratings
103
Stranger ThingsRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5