Movies
Ratings
219
Project Hail MaryRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
EternityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Gold BrickRated ★ 2.5
A Beautiful LifeRated ★ 2.0
Honeymoon CrasherRated ★ 2.5
Honeymoon With My MotherRated ★ 2.5
OmarRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 3.5
1492: Conquest of ParadiseRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The CrucibleRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0