Series
Ratings
214
Dear XRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Golden SpoonRated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.5