Movies
Ratings
364
AnacondaRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 1.5
HeatRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
The Salt of the EarthRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0- HeroRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5