Movies
Ratings
43
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0