Movies
Ratings
114
RioRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 1.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0