Series
Ratings
20
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0