Movies
Ratings
1347
SmugglersRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0