Movies
Ratings
474
Mr. HolmesRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
FantasiaRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0