Series
Ratings
26
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0