Movies
Ratings
121
Morning GloryRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 1.0
AliensRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0
MulanRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5