Titles you rated
SuitsRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5