Movies
Ratings
129
The Hot ChickRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 2.0
HancockRated ★ 0.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
WantedRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5