Movies
Ratings
388
The King's WardenRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 0.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0