Movies
Ratings
159
ZootopiaRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0