Series
Ratings
21
Game of ThronesRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
Yong PalRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5