Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
In the Heat of the SunRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zu: Warriors from the Magic MountainRated ★ 3.0
BullheadRated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 4.5
North by NorthwestRated ★ 4.5
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 4.0- The Last WitnessRated ★ 4.5
Our Sweet Days of YouthRated ★ 4.0
Chilsu and MansuRated ★ 3.5
Do the Right ThingRated ★ 4.0
Strangers on a TrainRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5