Series
Ratings
14
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5