Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5